צימרים

מגוון אטרקציות בחבל בנימין

24/10/2017

לשיתוף הכתבה

באתר תיירות בנימין השקיעו, ביקרו וכתבו על מגוון אטרקציות בחבל בנימין. אספנו לכם אותם לטעימה



מגוון אטרקציות בחבל בנימין

טרקטורוני שילה: לא רק אדרנלין
שילה

 שמשון סיטרין הוא איש שטח. בילדותו גדל עם סוסים בחווה של אביו, אך כבר שם התחבר לנהיגה על טרקטורונים. "אני לא איש של מילים", הוא אומר. "בואי נצא לנהיגת שטח, כדי שתוכלי להתרשם מהרכב ומהאזור". אלה צוהרי יום קיץ חם, והציפיות שלי, אם להודות על האמת, לא ממש בשמיים. אבל אני ושמשון יוצאים לדרך עם "טרקטורוני שילה".

כבר ביציאה מהיישוב יורד שמשון מהכביש הסלול לשביל עפר צר ותלול, על כל המשתמע מכך. האדרנלין מתחיל לעלות, ואני מתחילה להבין שנכנסתי להרפתקה. שמשון נוהג בביטחון מלא ובלי פחד, ומסביר לי על הנוף הנשקף מכל כיוון. שבילי העפר רבים, ואין אחד שאותו לא חקר. אני מחזיקה חזק בידית שלצד הדלת, ושמשון ממשיך בנהיגה בשטח כאילו הייתה דבר של מה בכך. "מעניין איך נראית נהיגה כשאתה נוהג לבד", אני מתפעלת, ולא מורידה את היד מהידית. "אה", הוא צוחק, "הרבה יותר מהירה".

לכתבה המלאה באתר תיירות חבל בנימין, לחצו כאן

טרקטורוני שילה



—–

סוף הדרך: צימר עם נוף בקצה דולב
דולב

יש הרבה מה לראות והמון מה לעשות, לא הגיע הזמן שיהיה פה גם איפה לישון? כך נולד הצימר סוף הדרך

הדרך אל דולב ממחישה יותר מכול עד כמה יש לטבע מה להציע בחבל בנימין. הכביש המתפתל מחלמיש פתח בפנינו חלון לנוף של מרחב דולב-טלמונים ונתן לנו את התחושה של נסיעה גלילית, באזור של טבע נקי, אבל במרחק נגיעה מהבית.

הצימר מצויד כראוי בכל המכשירים והמתקנים הרצויים. בחצר תוכלו למצוא גם נדנדה ושולחן משפחתי גדול לארוחות באוויר הצח שיש למקום להציע. אם אתם בעניין של עבודה קשה תוכלו למצוא מנגל, מעשנת ופויקה, שמחכים רק לכם. אם באתם לא מצוידים, מול הבריכה, רגע לפני שאתם גולשים לצימר, ממוקם הסופר של היישוב, כך שתוכלו לסגור את הפינה.

ביחידה הזוגית הלינה היא בקומת גלריה, חוויה שמעצימה את תחושת הרומנטיות והחופש.

לעומת זאת, ביחידה המשפחתית מיועדת קומת הגלריה לילדים והלינה שם היא על גבי מזרנים, ליצירת חוויה וקרבה בין הילדים, שמבחינה פרקטית מאפשרת גמישות ופתרון קל עבור משפחות ברוכות ילדים. ההורים יסתדרו בחדר נפרד ומצויד בקומה התחתונה.

לכתבה המלאה באתר תיירות חבל בנימין, לחצו כאן

צימר סוף הדרך



—–

בית קפה בד בבד: גם האוכל וגם הנוף
חורש ירון

בית קפה הפך למוסד תרבותי בסיסי בישראל ולחלק בלתי נפרד מתרבות הבילוי של כולנו. אבל איך מתחברים בית קפה ובית בד ומדוע הם מושכים אליהם גם מקומיים וגם תיירים? ביקרנו במקום כדי לפענח את החידה

כמה צעדים מהרכב ותהיו בצל קורותיו של קפה בד בבד. עוד לפני התפריט, קחו רגע נשימה והביטו סביב. הרי מערב בנימין מונחים לפניכם וחושפים עד כמה חבל הארץ הזה טבעי, ארצישראלי, שקט. למעט כמה מחצבות באופק, הטבע כאן כמעט לא מופר. הנוף שנפתח בפניכם יפתח לכם גם את התיאבון, והוא זה שגרם לאהוביאל נזרי, הבעלים החדש יחסית במקום, להחליט שהוא רוצה את המקום לאחר שלוש דקות של ביקור בו.

האוכל שיוגש לכם במקום הזה הוא בהשראת המטבח האיטלקי, אך בתרגום ים תיכוני שלו. אפשר לקרוא לזה פיוז'ן, ואפשר לקרוא לזה: "הלב של אהוביאל ייקח אתכם לטיול קולינרי עם הרבה אהבה". אם חששתם שבמסעדה, שנמצאת על שביל שיוצא מדרך צדדית, לא יפנקו אתכם במנות גדולות, אז אתם יכולים להפיג את החשש. המנות נדיבות ומוגשות בפשטות, שקולעת לטעם הישראלי של תושבי האזור והתיירים.

לכתבה המלאה באתר תיירות חבל בנימין, לחצו כאן

קפה בד בבד



—–

מענית אמנות בזכוכית: צבעוניות מתפרצת
קידה

 הזכוכית היא חלון הראווה של מענית אבל הסיפור האמיתי של מענית אמנות בזכוכית הוא סיפור על יצירה, יוזמה, אמונה וחזון, וגם נכונות ללכת עם הלב

הכניסה לסטודיו של מענית אמנות בזכוכית ביישוב קידה קצת מבלבלת: מצד אחד דלת זכוכית בפרופיל בלגי, ומאחוריה עולם צבעוני שקורא לך להיכנס ולגלות את מה שנמצא בתוכו. העניין הוא שמאחוריך, מזמין לא פחות, נוף הבקעה, הרי הגלעד ושפך נחל יבוק. הנוף הזה גורם לך להבין שאם יש מקום שבו ניתן למצוא מוזה, מענית קבעה בו את הבית שלה – ואנחנו עוד הגענו ביום שבו הראות מוגבלת.

בכניסה עצמה מוצגות צלחות הגשה, מגשים, קעריות, מזוזות, תכשיטים ודברי יצירה מזכוכית צבעונית המזכירה לנו גלריות בחו"ל. נכנסנו לסטודיו והתיישבנו. על השולחן שכבו חמישה לוחות זכוכית בצבעי כחול, תכלת, ירוק וירוק בהיר, ואנחנו כבר התאהבנו. יש משהו בצבעים האלו, במיוחד כשהם מגיעים בזכוכית, על המרקם והצלילות שלה, שגורמים לרגש להתעורר. אולי זה געגוע, אולי זה הרצון לראות משהו ייחודי בעולם משוכפל שנמכר באיקאה, ואולי, כמו שמענית אומרת, חומר גלם יכול פשוט למשוך אותך.

לכתבה המלאה באתר תיירות חבל בנימין, לחצו כאן

סטודיו מענית



—–

אוויר פסגות: טעימת שני יינות של יקב פסגות
מרכז המבקרים "נחלת בנימין"

טעימה של שני יינות, לבן ואדום, מבית יקב פסגות, חושפת מה באמת עושה הטרואר המורכב של ספר המדבר לגפנים ומה קורה כששני זני ענבים לבנים סותרים מוצאים את עצמם באותו הבקבוק

על הגבעות שעל גביהן שוטטו שאול ויהונתן, אפשר לפגוש ביצירה ישראלית קולינרית מקורית ומודרנית לחלוטין. לביתה של היצירה הזו קוראים יקב פסגות. היקב נמצא בבנימין, בסמוך ומצפון לירושלים, וסיפורו מתחיל בעורך דין. יעקב ברג עסק במשפטים, אבל קיבל מחמאות מחבריו ומבני משפחתו דווקא על היין שהפיק במקום. החיבור אל הקרקע והרצון לפנות מהדרך המשרדית אל דרך ישראלית-שורשית יותר הביא אותו לאתר מערה על ההר בפסגות, וליישן שם את היין שהחל לייצר באופן סיסטמטי יותר.

ההבנה העמוקה של יעקב ברג בייצור יין התחברה עם הטרואר הייחודי של האזור. הגפנים בסביבת היקב – שמהוות את המקור העיקרי של ענביו, עובדות קשה במיוחד: הענבים גדלים בגובה רב, למעלה מ-900 מטר, בסביבה יבשה של ספר המדבר, על קרקע סלעית ובמנעד טמפרטורות גבוה במיוחד של ימים חמים ולילות קרים ביותר. התוצאה היא בצירים מאוחרים, פוטוסינתזה אטית וסוכרים שנשמרים היטב בתוך הענב.

לכתבה המלאה באתר תיירות חבל בנימין, לחצו כאן

יקב פסגות



—–

בקתה בכרם: נופים הם לפעמים געגועים לצימר
אש קודש

אומרים שהדעה שלנו על אדם נקבעת בשש השניות הראשונות למפגש. זה נכון גם לבתים. שש שניות אחרי שנכנסים לחדר במלון או לצימר, תימצאו באחד משני המצבים הבאים: חיוך טיפשי על השפתיים; מצח מקומט המשקף מחשבה של "לא נורא, זה רק ללילה". מבחינה זו אתם יכולים להיות רגועים: כמה שניות לאחר שפתחתי את דלת הצימר בקתה בכרם, התפשט חיוך טיפשי על פניי. עכשיו נחזור להתחלה.

בקצה אש קודש ניצב משמאל לכביש בית עץ שבהחלט יכול להיות הפינה החמה שלכם ל-24 שעות או יותר – תלוי כמה שקט אתם מחפשים וכמה זמן יש לכם. לכשתצאו מהחניה הפרטית יוליך אתכם שביל אבן מרוצף ברצועת אבני טוף אל דק עץ עם שלוש מדרגות. מימין ערבה בוכייה שמתחילה לתת את מופע הלבלוב שלה בעונה זו, דלת עץ משמאל, ונכנסים פנימה. וכאן נכנס עניין החיוך הטיפשי. הוא נבע ממפגש עם קיר עץ שבו קבועים שלושה חלונות ארוכים שמבליטים את הנכס היקר ביותר של אש קודש: הנוף.


לכתבה המלאה באתר תיירות חבל בנימין, לחצו כאן

צימר בקתה בכרם


—–

סבונטו: ניחוחות של טבע ואהבת אדם
כוכב השחר

בתוך נופי הבראשית של בנימין, ביישוב כוכב השחר, ניצב לו מפעל לסבונים טבעיים עשירי ניחוחות ובריאות. אבל מה שמעניין באמת הוא לא הרכיבים הייחודיים והמפתיעים שבסבונים, אלא סיפורו של היזם שמאחורי הסבון – שלמה קשת, המעסיק במפעל עובדים בעלי צרכים מיוחדים

יש משהו לא טבעי בסבונים טבעיים. נסו להיזכר לרגע היכן פגשתם לאחרונה ניחוחות של סבוני שמנים או צמחים טבעיים. בקניון, נכון? בתוך חנות אורבאנית מעוצבת למשעי וממותגת להפליא המציעה "חבילות פינוק" ריחניות במיוחד לחג התורן. הדיסוננס בולט: הטבעי והלא טבעי מתנגשים חזיתית.

ואולם, בנסיעה המתעקלת בין הרים ובקעות, זו שמובילה לכוכב השחר שבבנימין, מקום מושבו של מפעל הסבונים "סבונטו", הכל מסתדר בראש. אווירת טבע בראשיתי, רגבי אדמה עשירים שפרושים בצדי הדרך ונופי ים המלח המתבלים את האווירה – כל אלו מסתדרים היטב עם סבונים טבעיים ושמנים עשירי ניחוחות של טבע, אותם ניתן להריח עוד הרבה לפני שנכנסים לסיור במפעל.


לכתבה המלאה באתר תיירות חבל בנימין, לחצו כאן

סבונטו


  

מגוון אטרקציות בחבל בנימין
תיירות בנימין

24/10/2017

לשיתוף הכתבה

חוות דעת

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

עסקים

גינון ואליה היא חברה המתמחה בתכנון גינות, הקמת גינות ואחזקת גינות שוטפת. גינון ואליה – מובילה ופורצת דרך בתכנון מקורי, יצירתי ומיוחד.
קדומים

קופונים

מופע על חושי ייחודי, הצגה למבוגרים – ספר המדינה, ופעילות מניעה והעצמה לבני נוער והורים.
עפרה

קופונים

תקליטן דתי לאומי, לבר מצווה, בת מצווה ברית, מסיבת אירוסין ועוד! האיש שיודע להרים את האירוע למקומות שלא חלמתם.. לאירוע כיף ומיוחד. משלב גם גיטרה ודרבוקה

קופונים

חוות הר סיני הינה חווה חקלאית אורגנית השוכנת בדרום הר חברון. בחווה ישנו עדר כבשים לבשר, עיזים לחלב וטחנת קמח המונעת על ידי אבני ריחיים
סוסיא

קופונים

צימר

דרך האשל – אירוח ירוק מול הגלעד. צימר אדמה שנבנה בידיים אוהבות ברוח הטבע מול נוף קסום ושלווה אינסופית.
רותם

קופונים

משכנתאות והחזרי מס

החזרי מס וביטוח לאומי לשכירים * החזרי מס שבח * החזרי מס רווחי הון *החזרי מס גמלאים. יעוץ וליווי בלקיחת משכנתא חדשה * מיחזור משכנתא קיימת
יצהר

קופונים

לכל העסקים

קופונים

10% הנחה

בהזמנת הופעה או הצגה

תאטרון מקסם
עפרה

10% הנחה

חופשה במתחם הצימרים

בצל הארגן
יחידות אירוח משק אורן
נתיב הגדוד

10% הנחה

ללקוחות חדשים

MarSea מרסי
בגדי ים וספורט ובגדי יום יום צנועים לנשים
כוכב יעקב

10% הנחה!

על לילה או יותר

צימרים באיתמר
איתמר

דיוקן הרב מרדכי אליהו

ב- 20% הנחה

אורה עוזיאל
ציור וסדנאות
טל מנשה

10% הנחה

על כל התפריט!

גריל החווה

500 ש"ח הנחה!

בהזמנת אירוע

הפקה ברינה
כל סוגי האירועים
עלי

שיחת ייעוץ חינם!

בונים או משפצים בית חדש או ישן?

משה לוי
יזמות, פיקוח בניה וניהול פרוייקטים
קרית נטפים

קנו שעון אחד וקבלו אותו פעמיים

טל דיגיטל בע"מ
קרני שומרון

בדיקה ממוחשבת בחינם

במכון האורתופדי

רן אורתופדיה
מדרסים בהתאמה אישית
שער בנימין

15% הנחה!

על כל סדנאות השולחן המתוק

השולחן המתוק
עלי

מאמרים

סוכן מכירות שעובד לטובת העסק שלכם 24/7
יהודה מילוסלבסקי
האם אפשר לרפא כל מחלה? מה הבסיס המוצלח לפני שבכלל מתחילים בריפוי? אליהו שכטר מסביר.
אליהו שכטר
לרגל ט"ו בשבט החלטנו לפנק אתכם במתכון בריא וטעים בטירוף של קרמבו תמרים מבית הצ'אנס האחרון
ורד טאייב סיני | הצ’אנס האחרון
מצבים של חולשה ותשישות כרונית הפכו בשנים האחרונות נפוצים. הרפואה הסינית מטפלת גם בתסמינים הנפשיים וגם בתסמינים הפיזיים. לא תמצאו עוד שיטת טיפול שמצליחה לעשות זאת תוך השגת תוצאות מהירות ושימוש בטכניקות טיפול טבעיות בלבד.
ארלה בר דוד
אסור לנו לנום שנת ישרים, ולחלום את עתידנו. צריך לקום ולעשות מעשים – אבל מתוך אמונה גדולה. איך עושים? תשאלו את גיבורי גוש קטיף יבנה ויכונן. את אנשי נצרים. הם ידעו ללמד אותנו איך לחיות את החלום.
חנה קטן
יצאנו לישוב קידה בבנימין לפגוש את מענית – אמנית, יוצרת בזכוכית ובעלת צימרים מפנקים שמספרת על חוויה מסוג אחר..
חן לילינטל
מחקרים מראים כי אדם ממוצע סוחב משהו כמו 6 ק"ג של פסולת שדבוקה לרירית המעי הגס שלו, שגם אכילה בריאה לא תמיד תצליח לנקות.
נעה מיכאלי
מומחי השיווק הדיגיטלי מוצאים את עצמם במרדף מתמיד אחר טכנולוגיות מתקדמות שמבוססות על בינה מלאכותית חצי אוטומטיות לפרסום מקוון, מהסוג שגוגל אדס ופייסבוק מפתחות חדשות לבקרים. יש להם תחליף?
יהודה מילוסלבסקי
יש סיפור מוכר על רבי ישראל סלנטר בשעת ערב מאוחרת,ראה סנדלר שעדיין עובד, מתקן וטורח במקום ללכת לישון.
מירב מישלוב
אחד הפחדים שאני נתקלת בהם עם לקוחות הוא החשש שאני בתור מעצבת אשתלט על הרצונות שלהם. מצד אחד, הם מעוניינים בבית מסוגנן, מיוחד ובטוב טעם. מצד שני, הם רוצים שהעיצוב יהיה ״שלהם״, כלומר, יבטא את אישיותם. כולנו רוצים בית מטופח, מאורגן ונעים, אבל גם שהמבקרים בו ירגישו כך, וגם כזה שיפרגנו לנו עליו. קצת.
סביטקה ריבליס
גדליה בלום הגיע לארץ ישראל כמעט במקרה, כאן פגש את יהדותו ואת אלישבע אשתו. היום שניהם מנהלים יחד את דפי כתום במטרה לחזק את ההתיישבות ביהודה ושומרון. סיפור על אנשים שחיים את מה שהם מאמינים
רבקי גולדפינגר
copuns

מגוון אטרקציות בחבל בנימין

מגוון אטרקציות בחבל בנימין

תוקף:
עד גמר המלאי

יש להציג את הקופון לבית העסק

ברוך הבא

יצירת קשר עם דפי כתום

נשמח לשמוע מכם!
אתם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לשמוע מכם!
אתם מוזמנים
להשאיר לנו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם

כבשה יושבת

058-400-5801    |    [email protected]

058-400-5801    |    [email protected]    |

בחירת מסלול עסק

שימו את העסק שלכם על מפת ההתישבות.
אל תישארו מעבר לקו הירוק!

כבשה יושבת

מה טובו אוהליך

חינם!
לכל החיים
הכי נמכר!
רקע תחתון לדגלון

קראוון

₪149
+ מע״מ
בחודש

ישוב קבע

₪349
+ מע״מ
בחודש

וילת פאר

₪849
+ מע״מ
בחודש

הוספת עסק |

מסלול קראוון

אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם
וניצור אתכם קשר בהקדם

כבשה יושבת

הוספת עסק |

מסלול קבע

אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם
וניצור אתכם קשר בהקדם

כבשה יושבת

הוספת עסק |

מסלול וילה

אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם
וניצור אתכם קשר בהקדם

כבשה יושבת

נשלח!

בחירת לוח פירסום

כבשה יושבת

פרסום מודעות חינם
מה שעליך לעשות זה לבחור קטגוריה: נדל"ן, דרושים, רכב ,יד שנייה
להגיש את הטופס המבוקש, ולחייך
אנחנו נדאג לך

פרסום מודעות חינם מה שעליך לעשות זה לבחור קטגוריה: נדל"ן, דרושים, רכב,יד שנייה. להגיש את הטופס המבוקש, ולחייך!
אנחנו נדאג לך