שיווק ופרסום

סרטוני תדמית

30/08/2021

לשיתוף הכתבה

סרטוני תדמית
מילוסלבסקי
שיווק ופרסום
החברה הוקמה בשנת 2016 ע"י יהודה מילוסלבסקי במטרה לתת מעטפת שירותים ייחודית לשיווק עסקים בזירה הדיגיטלית.
כלי שיווקי חובה לכל עסק ב-2022

סרטון תדמית לעסק, הוא הפתרון האידיאלי להעברת מסרים בעולם הרץ והדינאמי של ימינו.

עולם סרטוני התדמית התפתח בשנים האחרונות לאין ערוך, ואם פעם סרטון תדמית לעסק היה בשבלונה מוכרת שחוזרת על עצמה, הרי שהיום, אינספור נישות פנימיות וסעיפים מרהיבים מרכיבים את עולם הסרטונים, כאשר רק השמיים הם הגבול – עם אפשרויות העריכה המתקדמות.

כאשר מדברים על סרטון תדמית לעסק הרי שישנן שתי אופציות מרכזיות דרכם אפשר ליצור את סרטון התדמית. האופציה הראשונה היא סרטון תדמית לעסק הערוך בצורת וידיאו, עם סרטונים ערוכים, שחקנים או אנשי מפתח בחברה, בהסרטה חיה ומוחשית.

והאופציה השנייה אשר צוברת תאוצה, היא סרטון תדמית לעסק, באנימציה, אשר מבטא היטב את ערכי החבר,ה ובדרכים משכוללות מעביר את המסר אותו החברה רוצה לשדר בסרטון התדמית לעסק שלה.

השאלה המרכזית אותה תשאלו את עצמכם בתור בעלי או יח"צ עסקים – מהו סרטון התדמית לעסק המתאים לכם? האם סרטון תדמית וידיאו או סרטון תדמית אנימציה?

מתי הכי מתאים סרטון תדמית לעסק בווידאו?

  1. כאשר מדובר בהצגת מוצר פיזי קיים, עם יכולות מרשימות, אשר בהסרטה איכותית יהיה אפשרי להציג את יכולות המוצר והטכנולוגיה האישית שלו. ככל שלמוצר יש יותר יכולות פיזיות מרשימות, הרי שצורת ההצגה המועדפת תהיה בסרטון וידיאו.
  2. כאשר העסק ירצה להעביר תחושות, רגשות, ובעיקר – חום ומשפחתיות, הרי שסרטון וידיאו יהיה המתאים ביותר. אין כמו הסרטות חיות בשביל תחושת חיבור עמוקה. עם הסרטון מיועד עבור גיוס עובדים לדוגמא, הרי שדגש רב יינתן על טמפרטורת סרטון חמה ואקטיבית, דבר שיצא לאור בעזרת סרטון וידיאו מוצלח.
  3. כאשר מדובר על הסבר או הוראות של מוצר קיים, הרי שהסרטון חייב להיות אותנטי עם המחשה מלאה, תוך הסרטת וידיאו מקיפה וברזולוציה מקסימלית, כדי לגרום להבנה מרבית ולהצגת יכולות המוצר.
  4. כאשר מדובר בהצגת שירות משמעותי, הרי שאין כמו דמות אמיתית המייצגת את השירות, כדי לתת אינדיקציה על 'אבא' שעומד מאחורי השירות. נאום קצר של נותן השירות או נציג החברה, יכול לתת את הרושם הנכון בשביל ליצור תדמית נכונה לעסק ולשירות שלו.
  5. כאשר סרטון תדמית לעסק יעסוק גם בהתהוות העסק ובהיסטוריית הקמתו, הרי שסרטוני וידיאו הם הכרחיים כדי ליצור אותנטיות, משמעות וחיבור עמוק לצופים.

יש סרטוני תדמית לעסק רבים שיבטאו את עצמם הכי טוב בווידאו,

אך לאיזה מקרים מתאים דווקא סרטון אנימציה?

  1. כאשר מדובר בסרטון שאמור להעביר נתונים רבים ומייגעים, הרי שאין כמו אנימציה לבבית כדי להעביר את הנתונים ולפשט אותם בצורה ברורה, בהירה, מובנת ועם הנאת צפיה.
  2. כאשר סרטון תדמית לעסק מדבר על רעיון מופשט, הרי שפעמים רבות סרטון אנימציה יוכל להעביר את המסר היטב, כיון שהוא לוקח מסרים מופשטים, ומעביר אותם בצורה עתירת דמיון ובלי הגבלת מציאות. אין ספק כי סרטון האנימציה יגרום לצופים להבין לעומק את הרעיון התיאורטי, ולראות אותו בצורה מוחשית ומושכת.
  3. המציאות – היא מוגבלת. ומה שלא יעשו בה – יהיה תמיד מוגבל בחוקי הטבע והאנושות. בעוד, שבעולם האנימציה – הרי שאפשר לתת לדמיון להתפרע, ולהגיע לרעיונות מחץ מלאי יצירתיות ואומנות. סרטון אנימציה יוכל ליצור סרטון תדמית לעסק, עם אפשרויות המחשה בלתי מוגבלות, ורעיונות גרדיונזים שיוכלו להתממש בשטח הסרטון, מי שאוהב דמיון מפותח ורעיונות חדשניים – הרי שאנימציה זה הפתרון בשבילו.
  4. כאשר חברה מציגה פיתוח עתידי, סטארט-אפ, או מוצר שעדיין לא קיים, הרי שסרטון אנימציה יוכל לחזות את העתיד ולהמחיש אותו בצורה וירטואלית וברורה. הדבר מתאים במיוחד לסרטוני תדמית עבור משקיעים, שם, במקום לבוא עם רעיון בוסרי ועמום, מופיעים עם הפקת אנימציה שממחישה במדויק את החזון והפיתוח, מאפשרת לצופים טעימה מן הצלחת המוצר, ובסופו של דבר גורמת להם לרצות להשקיע במוצר בו הם צופים.
  5. בעולם בו אנחנו נחשפים לאינסוף גירויים, הרי שלפעמים עוד סרט לא באמת יתפוס את העין שלנו, אבל אם יהיה משולב בו אפקטים יוצאי דופן ורמה גבוהה של הפקה כמו שאנימציה יצירתית יכולה להוציא מעצמה, הרי שסרטון התדמית לעסק יתפוס את העין של הצופה כבר בהתחלה, יגרום לו לראות את הסרטון עד לסופו ואף לרכוש את המוצר או הרעיון אותו הסרטון ממחיש.

לסיכום, לאחר שאתם יודעים מהי תצורת הסרטון המתאימה לכם, הרי שחברת סמארטפוש וידיאו – https://smartpush.co.il תשמח להפיק לכם סרטון תדמית לעסק, מושך, ברמה גבוהה ואיכותית, מקדם ורווחי.

סרטוני תדמית
יהודה מילוסלבסקי
מומחה לקידום בגוגל
מילוסלבסקי
שיווק ופרסום
החברה הוקמה בשנת 2016 ע"י יהודה מילוסלבסקי במטרה לתת מעטפת שירותים ייחודית לשיווק עסקים בזירה הדיגיטלית.

30/08/2021

לשיתוף הכתבה

חוות דעת

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

עסקים

תמונה חלופית לעסקים
בר המשכן – אוכל, מוזיקה, וחברים. מה בשבילכם? טאקוס אסאדו? טאקוס עגל? ג׳-ד׳ ספיישל טאקוס 20:00-23:30 ה׳ ומוצש ים נשנושים 21:30-00:30
שילה

קופונים

Ar849qub7nZh3mreWij30YxXpixkkDMWA9dwZAgq
ברכת האדמה נולדה מתוך רצון להביא אלינו הביתה מוצרים איכותיים, בריאים, ובכשרות מהודרת.
אש קודש

קופונים

s2OOvvzDufyy4kYocSHHXqwxu0QgQ9sAb1BDyC0c

אורגניקה

חווה חקלאית המתמחה בגידול צמחי תה ותבלינים אורגניים ובייצור מוצרי פרימיום . חליטות, תיונים, תערובות תבלינים ועוד.
חמרה

קופונים

תמונה חלופית לעסקים
בר המשכן – אוכל, מוזיקה, וחברים. מה בשבילכם? טאקוס אסאדו? טאקוס עגל? ג׳-ד׳ ספיישל טאקוס 20:00-23:30 ה׳ ומוצש ים נשנושים 21:30-00:30
שילה

קופונים

22
אנימציה, כתיבת ואיור ספרי קומיקס, איור ספרים, עבודות עיצוב ביד ובמחשב, הרצאות/מפגשים לכל הגילאים.
מעלה חבר

קופונים

2819
כל המוצרים לבית ולגן:
עלי

קופונים

לכל העסקים

מאמרים

מהן תכונותיהם וסגולותיהם של הפירות שנשתבחה בהם ארץ ישראל?
אליהו שכטר
יצאנו לסופר מנחם באזור התעשיה בשילה לבדוק עם המומחים – איך בוחרים אבטיח טוב? תמיד מסופר מנחם לימד אותנו טיפים, נתן לנו לטעום – והתלהבנו
חן לילינטל
היה זה בערב קיצי באחד מבתי הילדים הקטנים והצפופים בקיבוץ שעלבים בדיוק לפני 40 שנה.. ישבו סביב כמה בני משפחה וחברי קיבוץ שהכינו עבורנו סעודת שבע ברכות. ונכחו גם חתן וכלה נבוכים ומרוגשים.
ד"ר חנה קטן
מסתבר שעם הכנה נכונה, אפשר להתכונן למצב של תקיפה ולהגיב בצורה נכונה. יצאנו לפגוש את משה קוניקוב, בעל העסק 'יש"ע קרב מגע' שילמד אותנו מה לעשות במקרה של תקיפה חלילה, ואיך אפשר להגיב בצורה יעילה ומהירה.
חן לילינטל
יצאנו למרכז הקניות ״לב עלי״ בישוב עלי בבנימין, לראות איך נראה עולם האופנה של נשות יהודה ושומרון.
חן לילינטל
מתחילה דיאטה ומפסיקה אחרי שבוע… אז מה עושים?
מירב מישלוב
אין מורה בישראל שלא שמע את המשפט "הוא ילד מה זה רגיש תטפל בו בכפפות של משי". האם ההגדרה נכונה?האם היא מועילה? ואיך נכון לנהוג?
צביקה מור
לרובנו קשה לעמוד בפני ריחו המתוק והמשכר של השוקולד. עירית ברנשטיין משתמשת במתוק מתוק הזה למטרה אחרת – יצירת חוויות מגבשות לקבוצות שונות.
השולחן המתוק
נסענו לשילה הקדומה לפגוש את שמשון שהקים את טרקטורוני שילה. גילינו אטרקציה איכותית, בנופים עוצרי נשימה ובמסלול יפה במיוחד. ראינו שיש גם דרכים ממש כיפיות לחזק את ההתיישבות ביהודה ושומרון.
חן לילינטל
copuns

סרטוני תדמית

סרטוני תדמית

תוקף:
עד גמר המלאי

יש להציג את הקופון לבית העסק

ברוך הבא

יצירת קשר עם דפי כתום

נשמח לשמוע מכם!
אתם מוזמנים להשאיר לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לשמוע מכם!
אתם מוזמנים
להשאיר לנו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם

כבשה יושבת

058-400-5801    |    [email protected]

058-400-5801    |    [email protected]    |

בחירת מסלול עסק

שימו את העסק שלכם על מפת ההתישבות.
אל תישארו מעבר לקו הירוק!

כבשה יושבת

מה טובו אוהליך

חינם!
לכל החיים
הכי נמכר!
רקע תחתון לדגלון

קראוון

₪149
+ מע״מ
בחודש

ישוב קבע

₪349
+ מע״מ
בחודש

וילת פאר

₪849
+ מע״מ
בחודש

הוספת עסק |

מסלול קראוון

אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם
וניצור אתכם קשר בהקדם

כבשה יושבת

הוספת עסק |

מסלול קבע

אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם
וניצור אתכם קשר בהקדם

כבשה יושבת

הוספת עסק |

מסלול וילה

אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם
וניצור אתכם קשר בהקדם

כבשה יושבת

נשלח!

בחירת לוח פירסום

כבשה יושבת

פרסום מודעות חינם
מה שעליך לעשות זה לבחור קטגוריה: נדל"ן, דרושים, רכב ,יד שנייה
להגיש את הטופס המבוקש, ולחייך
אנחנו נדאג לך

פרסום מודעות חינם מה שעליך לעשות זה לבחור קטגוריה: נדל"ן, דרושים, רכב,יד שנייה. להגיש את הטופס המבוקש, ולחייך!
אנחנו נדאג לך