נתיב האבות – להרוס – לאטמה

ועדת ההסדרה, פסקת ההתגברות, כל כך הרבה פתרונות אפשריים לפתור את האבסורד של נתיב האבות. צריך רק לרצות – או אולי לא לרצות! לאטמה התאחדו מחדש לכבוד נתיב האבות.

מדריך: איך תינצל מאלימות ישראלית?

עשרות רבות של ערבים נורו למוות ע"י כוחות הביטחון הישראלים בתקופה האחרונה. ב'רוגטקה' החלטנו להילחם בתופעה המצערת הזו בעזרת מדריך קצר. שתפו!

לקט מהדורת השבט – חלק ב'

לסיום, מהדורת השבט ליקטה את האירועים והדמויות המשפיעות של ארבעת השנים האחרונות.בתוספת שיר חגיגי…

המתימטיקה של בונה עדר והכבוד המצרי.

מהדורת השבט 157 עם כתבנו בונה עדר המסביר כיצד מחשבים מספרי מפדינים. חליל מג'נון, השר המצרי לענייני קונספירציות וכתבתנו לענייני מחדלים יבבה בן דוד מגנים על הכבוד המצרי לכבוד חגיגות מלחמת אוקטובר המתקרבות.

ספין הדרום סודנים ואת מי אוהדים ביורו.

Published on Jun 21, 2012 by LatmaTV
מהדורת השבט 150, עם פרדי ספין בע"מ המסביר את הגאונות היחצ"נית מאחורי גירוש הדרום סודנים. מי הנבחרת הכי ראויה לאהדה ושופט בג"צ מסביר את שיקוליו.

האלוף הבכלל-לא-פוליטי והאיש שאיבד משהו.

מהדורת השבט 139 עם אלוף פיקוד המרכז ניצן אלון הדוחה את השמועות כאילו הוא מושפע מעמדות פוליטיות. ג'מיל ועוואד פותחים במחאה החברתית של עזה ושעת סיפור על האיש שאיבד משהו חשוב.

שיטות מיגון, השר מג'נון והסבר לאיבה המצרית.

מהדורת השבט 142 ליום העצמאות, עם השר המצרי לענייני קונספירציות חליל מג'נון, המסביר מה מקור הטינה המצרית הקבועה לישראל. ניצב עלה נדיב מהמשטרה מציג את שיטות המיגון החדשות של משטרת ישראל.

מהי בירת ישראל, והקורס של טאוויל פדיחה.

הדורת השבט 140 עם ג'ון זלוקורלי, יועץ הנשיא אובמה לענייני הבנת המציאות, המסביר מהי בירת ישראל. השר הפלשתיני לענייני זעם בלתי נשלט, מר טאוויל פאדיחה, מלמד את התקשורת הישראלית איך ליזום מחאה ספונטנית.156 likes, 4 dislikes
Show more

לאטמה: התפתחותה הבלתי מוסברת של תופעת הטילים

מהדורת השבט 137 עם ההיסטוריון פרופ' שלדג בורוכוב, הסוקר את תופעת הטילים ותוהה מה האירוע המסתורי שהוביל להתפתחותה. נציג המשטרה מזמין את הצופים לעבודה מלאת אתגר והמרצה הרב-תרבותי יוסוף על מהאלי מסביר למה יש גזענות בעולם

לאטמה: הפרופ’ מאוקספורד, ותואר אצולה לקטרין אשטון.

מהדורת השבט 138 עם הרוזן פון סנובנברג, המעניק תואר אצולה לשרת החוץ האירופית קטרין אשטון, בעקבות ההשוואה בין ילדי עזה לקורבנות הרצח בטולוז. פרופסור יוסוף אל מהאלי חוזר בעוד קטע חינוכי, ותשדיר המציע לכם להפוך לאנשי רוח באופן מהיר וקל.