ד.ס | D.S שירותי ניקיון ואחזקה

אריאל. משרתים את כל הארץ.
לשיתוף העסק

אנו מתמחים בניקיון מבנים ומוסדות שעברו שיפוץ או בנייה, ומבטיחים כי לאחר הניקיון החלל ייראה במיטבו. תנו למקצוענים לטפל בבלאגן! * אחריות מלאה * חוזה עבודה מסודר והוגן * שלל פתרונות לוועד הבית
- תחזוקה שוטפת למפעלים ולמוסדות ציבוריים
- תחזוקה מקיפה לבניינים ומשרדי הייטק
- ניקיון דירות, בניינים, שטחים מקבלן
- שירותי ניקיון ללקוחות פרטיים
- פוליש, קריסטל, ווקס, ליטוש

חברת ' D.S שירותי ניקיון ואחזקה' הוקמה לפני למעלה מחמש שנים, במהלכן צברה מוניטין וניסיון רב בכל הנוגע לחומרי ניקיון, שיטות ייעול ושירותים מתקדמים עבור לקוחותיה. בנוסף על שירותי הניקיון שלה, מספקת החברה גם שירות אחזקה מקיף, אשר כולל את מעלית הבית, לובי, גינון ועוד. שירותי החברה ניתנים לחברות בנייה, בעלי משרדים, מוסדות ציבוריים, בתים, בניינים ומגרשים בכל גודל.

חוויית השיפוץ איננה פשוטה והכרחי לדאוג לניקיון יסודי לאחריה, על מנת שהנכס יישאר אטרקטיבי בעיני הלקוחות. לכן, מלבד מתן חשיבות רבה למידת שביעות רצונו של הלקוח, מקפיד החברה על יישום שיטות ניקיון עדכניות בעלות תוצאות מקסימליות.

ניקוי יסודי במיטב השיטות:
שיפוץ כללי או בנייה של נכס מפיקים לכלוך רב שרק מומחים בעלי ניסיון רב יכולים להסיר לחלוטין: אבק, צבע, נסורת, דבקים שונים וחומרים נוספים שנותרו במקום. צוות העובדים, בחברה נבחר בקפידה ומתמחה גם בשירותי אחזקה כמו עבודות "סנפלינג" (ניקיון בגובה), ליטוש שיש מקצועי, תחזוקה מקיפה בכל רכיבי הבניין ועוד. כמו כן, החברה מתמחה בניקויי פוליש וליטוש מקצועיים בשיטות המתקדמות. כלל סימני השחיקה, השריטות, כתמי האבק והלכלוך שנותרים בנכס, יצוחצחו מבלי להשאיר זכר. התוצאות תהיינה לא פחות ממושלמות.

למה לבחור בנו לניקוי הנכס שלכם?
החברה גאה לספק שירות מהימן ויעיל למגוון רחב של לקוחות מזה שנים, ומתחייבת לסעיפים הבאים:
1. מקצועיות וניסיון – עובדי החברה התנסו בכל סוגי העבודות וביכולתם להתמודד עם כל סיטואציה ובכל מגרש. ברשות החברה כלל החומרים המובילים לניקוי ולצחצוח.
2. עמידה בכל התקנים – החברה עומדת בתקנים הבטיחותיים המחמירים ביותר וכל עובדיה מבוטחים כנדרש.
3. חומרי ניקיון איכותיים ותקניים – החברה איננה משתמשת בחומצות לא חוקיות או בחומרים זולים אשר מזיקים לדירה. החברה נוקטת אך ורק באמצעי ניקיון שיעילותם הוכחה.
4. מחיר הוגן ואטרקטיבי – כיאה לחברה מקצועית, צוות מטעם החברה מבקר בנכס לפני מתן הצעת מחיר ומתאים זאת באופן מדויק למה שנדרש מעובדיה.
5. שירות אישי אדיב – נושא השירות נמנה עם ראש מעייני החברה, ולקוחותיה מעידים על ליווי סבלני, קשוב ומתן יחס אישי.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל משפחות הלקוחות המרוצה של חברת d.s" שירותי אחזקה וניקיון". ותחייבים שתקבלו מאיתנו את השירות המקצועי ביותר. באחריות.
יצירת קשר עם ד.ס | D.S שירותי ניקיון ואחזקה
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר