קשב בטיפול

היצהר 27 חשמונאים
לשיתוף העסק

קליניקה לטיפול פסיכולוגי רב תחומי מומחיות מיוחדת בטיפול בבעיות קשב וריכוז בטכנולוגית נוירופידבק. הקליניקה מנוהלת ע"י פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית."
הקליניקה ממוקמת בישוב חשמונאים . וישנה שלוחה טיפולית בישוב פסגות.

כל אדם הוא עולם ומלואו

ייחודו של "קשב בטיפול" הוא בגישה מערכתית-אינטגרטיבית, המשלבת בין מגוון דרכי חשיבה ושיטות טיפול, תוך התבוננות מעמיקה בכל מישורי התפקוד (נוירולוגי, רגשי, התנהגותי, חברתי, בינאישי) והתייחסות מקיפה ליחיד בתוך כל מסגרות חייו.
גישה טיפולית זו רואה ביחיד מערכת מורכבת המושפעת מנתונים פנימיים (כגון מבנה המוח, המאפיינים הפיזיולוגיים והרגשיים, מבנה האישיות וכו') ומנתונים החיצוניים הסביבתיים (יחסים עם בני המשפחה, חברים, מערכת החינוך, גורמי סמכות וכו').
לאחר תהליך של אבחון ממוקד ובחינת המאפיינים הספציפיים של כל מטופלת ומטופל נבנית תכנית טיפול ייעודית, המשלבת טיפול פסיכולוגי רגשי, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, ובמידת הצורך גם טיפול בשילוב ביופידבק ו/או נוירופידבק.
במקרים שבהם מדובר בילדים, נוסף לתהליך הטיפולי גם היבט של הדרכת ההורים והתערבות בתוך מערכת החינוך והצוותים המקצועיים שבה (כגון יועצת בי"ס, מחנכת הכיתה).

הקוד האתי של "קשב בטיפול"

הטיפול המערכתי שמעניק "קשב בטיפול" מאפשר התמודדות אובייקטיבית עם האתגר או הקושי , תוך שמירה על חיסיון וסודיות רפואית, ובליווי מסור של איש מקצוע מנוסה, אשר ברשותו הידע והכלים הדרושים לסיוע בתהליך השינוי ובמציאת פתרון.
יצירת קשר עם קשב בטיפול
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר