מציב גבול אלמנה בע"מ - אבן טבע"

רח’ חולית 1 מישור אדומים
לשיתוף העסק

חברתנו עוסקת ביצור ושיווק מוצרי אבן מעל 20 שנים. החברה ממוקמת באזה"ת מישור אדומים כולל אולם תצוגה כולל כל סוגי האבן המקומית ועיבודים שונים טלטיש טובזה מסמסם מכו"
חברת "מציב גבול אלמנה" העוסקת ביצור ושיווק מוצרי אבן חיפוי מזה כ-20 שנה. במשך שנות פעילותה צברה החברה נסיון רב בשיטות ייחודיות לסוגים שונים של עיבודי אבן.

עקב התחזקות המגמה העולמית בשנים האחרונות של שימוש באבן טבעית אבן טבע הכי טבעי שאפשר
מראה טבעי בתוך העיר
שומרים על המראה הטבעי

מיזם "אבן טבע" הינו המשך לפעילות למגוון רחב של שימושים: חיפוי קירות חוץ ופנים, ריצוף משטחי חוץ חצרות, שבילים וגנים. האבן הטבעית מעניקה תחושה של חזרה אל הטבע, ומעניקה לבית מראה בראשיתי. מתוך הרצון לקבל מוצר ייחודי בעל מראה פני שטח טבעיים הנראים כעתיקים, שהינם מיוחדים למראה, בסגנון הבתים היפים והציוריים של ערי ארץ ישראל הישנות: ירושלים העתיקה, עכו, צפת טבריה וכדו'.

בשנים האחרונות פותחה שיטת הייצור של "אבן טבע" על מנת לתת מענה לדרישה של מוצרי אבן ועיבודי אבן במראה טבעי, במראה של פעם ובאיכויות הגבוהות ביותר. ייחודה של "אבן טבע" הוא במוצר המוגמר שהוא אבני חיפוי ללא סימני איזמל. אבן זו הנקראת "אבן גוויל" – אבן לא מסותת, בעלת מראה טבעי.

שיטת הייצור הייחודית של "אבן טבע", מעניקה יתרונות בגדלי האבנים, במידות המדויקות, בכמות ובאיכות הייצור. ומאפשרת חיפוי קירות פנים וחוץ. ניתן לחפות במוצרי "אבן טבע", פינות, קשתות, כרכובים, מזוזות, עמודים ועוד. הרכבת האבן מתאפשרת בכל צורות ההרכבה: הדבקה רטובה או יבשה או על ידי עגינה סמויה. חברת "אבן טבע" צברה ניסיון רב במהלך השנים, ותעניק לכם ייעוץ ותמיכה בכל שלבי הפרויקט משלב התכנון ועד ליישומו על גבי המבנה.

"אבן טבע" הינה אבן טבעית לחלוטין. היא אינה קליפה, אינה אבן שכבות, אינה בלוק מבוקע ואינה בטון. מקורות האבן הינם ממחצבות רמון, חלילה חברון, עציון, סלייב ביר זית, גמעין, גליל ובזלת. שיטת הייצור מאפשרת קבלת מוצר העומד בדרישות התקן לספיגות צפיפות לפי מכון תקנים ישראלי 2378 ו- 5566 ולתקן האמריקאי ASTM.

ל"אבן טבע", מגוון של כ-20 צבעי אבנים, המאפשר התאמה מיטבית לדרישות הלקוח. חברונית (לסוגיה השונים), מצפה רמון צהוב, מצפה אפור, ביר-זית צהוב, ביר-זית שחור, גילה (סלייב), בזלת, אבן שכבות (ציקלופית) צהובה, אבן שכבות אדומה. ניתן לשלב כמה סוגים של אבנים ולקבל גוונים ומרקמים ייחודיים.
סוגי סיתות וגימור: טלטיש, מסמסם, טובזה, מוטבה, מוחלק מט, מוחלק מבריק. גימורים עתיקים, מוברש, חומצה, אש, סרוק.

אבן טבע מעובדת ומיוצרת ע"י עובדים ישראלים כחול לבן
יצירת קשר עם מציב גבול אלמנה בע"מ - אבן טבע"
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר