צליל עסקי: התכשיט לכל עסק

 את מאפרת,

אתה ספר,

הוא שרברב,

היא מציעה שירותי ניקיון,

לא משנה איזה סוג עצמאי אתם, נעים להכיר! 'צליל עסקי' מיתוג קולי שעושה המון מיתוג בממש מעט כסף!


קבלת פנים חמה לכל מתקשר עם צליל עסקי מכובד!

עד לפני שנים לא רבות היה 'צליל עסקי' המוכר גם כ'פאנטון' או 'שיר עסקי' או 'בזניסטון' סיפור דיי יקר, בתחילת שנות ה- 2000 נמכרה הקלטה של 'צליל עסקי' במעל 1500 ש"ח כן קראתם נכון! וזה לפעמים גם לא כלל את המע"מ.. המחיר המחריד הזה היה תוצאה של העדר ביקש מספק וכמובן מחסור בתחרותיות זאת מפני שעד שנות ה- 2000 שירות 'צליל עסקי' לעסקים לא היה מפורסם כל כך...

היום בשנת 2021

'צליל עסקי' נמכר במחיר שבין 200 עד 500 ש"ח הכל כמובן בהתאם לסוג הקריין או הקריינית, הוותק ורמת הניסיון שלהם כ'טלנטים' בתחום (קרובים למסך יותר או פחות..) כלומר מה שהופך את הקול שלהם למוכר יותר או פחות, בכל מקרה כאשר עסקינן בדיני 'מיתוג לעסק' הרי ש'צליל עסקי' מעלות רבות בו, פותחים בפתיחה.

הלו כאשר אתם מפרסמים באלפי שקלים וכרגע ממש לא משנה באיזה ערוץ פרסום מדובר, תמיד יהיה צורך בהנעה לפעולה טלפון - כלומר במילים פשוטות אתם רוצים שהלקוחות יתקשרו אליכם, ואם כך הלו ש'צליל עסקי' הוא קבלת הפנים של הלקוח וחשוב מאוד מאוד להשקיע באחד כזה איכותי שייצג את העסק שלכם כעסק שהוא מותג מוביל ומנצח ובעיקר שקבלת הפנים תהיה מזמינה ומכבדת.

 

מדוע אתם חייבים צליל עסקי בהמתנה לעסק?

 ובכן לצליל העסקי עוד מספר יתרונות לא מבוטלים אשר עושים אותו לנחשק ומועיל במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים ולא רק לתאגידי הענק!

1 הוא זול ונגיש.

2 הלקוח יודע מיד שהוא הגיע לבית העסק הנכון.

3 הוא מנעים את זמנו של המתקשר, רק תתארו לכם מתחרה שאין לו 'צליל עסקי' או לחלופין מנגינה לעוסה של אמן זה או אחר.. כבר בתשדורת הראשונית עשיתם לו חשק לנתק ולרוץ למתחרה..

4 הזדמנות לשווק. כמה כסף כעצמאים אתם מוציאים על פרסום במהלך שנות העסק? אז לקוח שכבר הגיע עד אליכם ותוכלו "לתפוס אותו באוזן" לא תשווקו לו בחינם?!!!

5 אינפורמציה של שאלות נפוצות כגון: מהי כתובת החנות? או מהן שעות הפעילות? יכולים בהחלט להשתלב ב'צליל העסקי' ולהפוך את זמן ההמתנה לזמן להעברת אינפורמציה ללקוח.

ויש עוד מספר יתרון רב ולא נלאה את הקוראים היקרים.

אז איך ליצור עבור העסק צליל עסקי משובח ועדכני?

ובכן פנו לאולפן הקלטות שמתמחה בזה! כל מפיק מתחום הקריינות יציע לכם דבר ראשון קריינים טובים! כאילו שכשהם מקריניים את הפרסום של העסק שלכם ב'צליל העסקי', הלקוח יאמין להם, ייצור תחושת הזדהות משל הם עובדים בתוך העסק שלכם שנים רבות..

לאחר שבחרתם בקריין או הקריינית הרצוייה כיתבו טקסט תואם עבור ה'צליל העסקי', גם כאן מפיקים טובים עושים את השירות הזה של הכתיבה באהבה ובהצלחה רבה, וכן דרוש לכך יידע!! שכן "שפת טלפונייה" היא שפה משל עצמה, וודאו שלא עברתם בכתיבה 50 מילים שכן לצליל העסקי מגבלת זמן של עד 30 שניות בכל רשתות הסלולר.

איך מחברים (מטמיעים) את הצליל העסקי לטפון הנייד?

ובכן אם הגעתם לשלב הזה, ברכות! יש לכם כנראה 'צליל עסקי' מדהים, ההקלטה מוכנה ומאושרת על שולחן העבודה במחשב שלכם לאחר שקיבלתם אותה מאולפן ההקלטות המפיק.

ובכן חשוב קודם כל לשמור את הקלטה במקום בטוח במחשב שלכם מאחר שבכל פעם בו תעשו ניוד מחברה סלולרית א' לחברה סלולרית ב' תצטרכו את ההקלטה של ה'צליל העסקי' ולכן חשוב שתשמרו עליה.

עכשיו טלפנו את ספקית הסלולר שלכם ובקשו בנתב את 'שירות הלקוחות', לאחר יצירת הקשר אימרו לנציג או הנציגה שיש ברשותכם 'צליל עסקי' שאתם מעוניינים להפעיל על מס' הנייד שלכם (או כמה מספרים), בקשו מהם את תנאי העלות החודשית, והמייל למשלוח, שילחו את הג'ינגל צליל עסקי במייל לחברה הסלולרית וכתבו בשורת הנושא "ג'ינגל למנוי מס 050123456789 (כמובן המספר או המספרים שלכם) שם הג'ינגל (כתבו את השם כי שכתוב על ההקלטה שנשלחה אליכם) צרפו את הג'ינגל העסקי שלכם, והטופס החתום ושילחו לרשת הסלולרית, בחלק מהרשתות אפילו אין חתימה על טופס ומספיקה התקשרות למוקד שירות הלקוחות.

זהו ה'צליל העסקי' התקבל ואחרי 4 ימי עבודה ברוב חברות הסלולר הוא יופעל בהצלחה ומעתה ועד עולם אתם ממותגים כהלכה!

 

ממליץ להזמין 'צליל עסקי' באולפן ליקול הפקות במחיר אטרקטיבי שגם כולל שירות סופר מקצועי. הכי כיף אפשר לעשות הכל גם און ליין בצורה קלה ונוחה.

 יהודה מילוסלבסקי

x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר