רובי לייזר עם ’זיקית’


 פארק בריטניה, עמק האלה, במקום בו דוד נלחם בגלית. שמש חורפית מקבלת את פני החברים. קבוצת עובדים של חברת יבואני רכב, התכנסה ביום יפה שכזה, על מנת לשחרר קצת רגליים, ולהוציא קצת מרץ. לא, אף אחד או אחת מהם מעולם לא ירה ברובה לייזר, והם בהחלט נראים נרגשים לקראת הפעילות הצפויה.

הפארק ממוקם במרכז הדרך, כך סניף צפון, מרכז וירושלים – כולם סניפים של חברת יבואני רכב גדולה, יכולים להיפגש ליום של כיף. "הפעילות לא מסוכנת. המשחק בטוח לחלוטין (הרובה יורה קרן אינפרא אדום כמו שלט הטלוויזיה) ואפשר לעשות אותו בכל מקום שרוצים בחוץ או בפנים (משרדים, אולמות, בתים)", מרגיע דביר המדריך, "יש חיישנים וניתן לירות בדיוק רב עד 300 מ'. גם בחושך"

אט, אט מגיעים רכבים חדישים לשטח, בכל זאת, חברת יבואני רכב, ואיתם התגובות המהוססות. אני מאזינה בקשב רב, שמחה לשמוע שיש כאלו החוששים יותר ממני: "זה בטוח?", "אני מפחדת על האף", "זה לא כואב?", "זה כדורים אמיתיים"?, "כשנגמר הכדורים, מה עושים"? , "רציתי להכאיב", ועוד תגובות.

ערימה של נשקים וחיישנים מונחת במזוודה, מוכנה לתחילת הפעילות. ואני מנצלת הזמן כדי לקבל עוד פרטים מדביר המדריך.
"המשחק ממש טאקטי, בלייזר ניתן לדמות רובה אמיתי, כמו עוזי, M-16, מאג, נשק צלפים"

צופה מהצד מוסיף "ממש דעאש"

 

איך אתה נפסל?-
• חש רטט בחיישן הראש
• שומע רעש של פגיעה
• רמת "הבריאות" יורדת ככל שאתה נפסל יותר, ומפיעה על צג הנשק, עד שהנשק שלך יוצא מכלל שימוש.
לכל נשק יש צג שמראה כמה פגיעות פגעו בי, כמה כדורים נותרו לי במחסנית, משך הזמן לסיום המשחק, ועוד.
"החלפת מחסניות מתבצעת באמצעות לחיצת כפתור", מסביר דביר.


בדיקת תקינות נשקים, ומתחילים. משחק ראשון- כולם נגד כולם, הישרדות. חלק מסתערים חשופים, ובודדים רצים להתחבא מאחורי מחסה, סלעים, עצים. יורים אחד על השני, מנסים "לפוצץ" את הבוס או את החברה לעבודה ולהוציאם מהמשחק. קולות פגיעה נשמעים מכל עבר, אולם בניגוד לפיינטבול, לא שומעים זעקות כאב.

"game over", מכריז דביר, ואט אט מגיחים מאחורי הסלעים כל מי ששרד, עם פרצוף מרוצה מרוח על פניהם, "עכשיו אפשר להתחיל לשחק".

כל משתתף יכול לבחור באיזה כלי נשק ירצה להשתמש. כל קבוצה מתאספת ומחליטה על טאקטיקה. סניף ת"א מחליטים כי הם מתפצלים ל-3 חוליות: צלף, מאגיסט ו-M-16. דביר "מכייל" הנשקים לפי הטאקטיקה שבה בחרו המשתתפים. ומתחילים "להיבלע" בשטח. "אני רוצה את האוטומט", מבקשת/מפצירה גילה, "את המאג. אני רוצה לרוץ למישהו ולרסס אותו". "רון, תלמד אותם. תראה איפה הם מתחבאים". המשחק מתחיל בלחיצה ארוכה על ההדק. החבר'ה רוצים להשתמש ברכבים, ולירות מהרכב. כנראה שהחדשות מגיעות גם לחווית המשחק.


 

זיקית - מומחים לפעילות אתגרית

אתר:
zikit
פייסבוק: פיינטבול זיקית
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר