בניית אתר אינטרנט רספונסיבי
עיצוב אישי
ושירות אירוח
החל מ
1500 ש״ח
+ מע״מ
פרסום במדריך העסקים
חינמי | בסיסי
משודרג | זהב
החל מ
149 ש״ח
לחודש בלבד
חבילות עסקיות
חבילת פרסום אינטרנטית
חבילת עיצוב ומיתוג
החל מ
3000 ש״ח
+ מע״מ
עיצוב גרפי
לוגו | באנרים
כרטיסי ביקור | פליירים
החל מ
200 ש״ח
+ מע״מ
הכירו את
הצוות שלנו

נעים מאוד

אנו עובדים יום יום לסייע לצמיחת יישובי יש”ע ולפיתוח עסקים מקומיים.
דפי כתום הינו עסק מוביל במתן פתרונות שיווק לעסקים ביש”ע. העסק הושק בדצמבר 2009, כמענה להתגברות פעילות מסע ההחרמות נגד יישובי יש”ע והעסקים בתוכם. דפי כתום הינם בלעדיים במתן פתרונות שיווק לכל איזור יש”ע: הר חברון, גוש עציון, יהודה, שומרון, בנימין, בקעת הירדן, צפון ים המלח וכן עסקים של מגורשי גוש קטיף. כיום יש מעל ל-2500 עסקים המפורסמים במדריך העסקים של האתר.
עיקר עניין דפי כתום הוא חיבור בין לקוחות המחפשים שירותים/ מוצרים לעסקים המתאימים. פתרונות דפי כתום כוללים מתן נוכחות אינטרנטית, הופעה מקודמת במנועי חיפוש, פרסום, שיווק ישיר, עיצוב אתרים, מיתוג ועוד. השירותים המוצעים ממונעים על ידי יועצי מדיה ונותני שירות בכירים שהם עצמם תושבי יש”ע ומחוברים לחיים ולפעילות על הקרקע ביישובים.

הצוות

אילה דייויס
עיצוב גרפי
מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת ומציירת. ההחלטה ללמוד עיצוב גרפי היתה טבעית עבורי, זה נתן לי את האפשרות להפוך את התחביב למקצוע. העבודה בדפי כתום נותנת למקצוע שלי רובד נוסף, של הצמחת העסקים ביש”ע.
גדליה בלום
שותף/ מייסד
נולדתי וגדלתי בארה”ב, ועליתי לארץ לבדי בגיל 24. מאז ועד היום לקחתי חלק במספר יוזמות עסקיות ושיווקיות. דפי כתום הוא הקרוב לליבי.
אלישבע בלום
שותפה/ מייסדת / מנהלת מכירות
כמנהלת משרד דפי כתום, אני נהנית יום יום מהעבודה עם הצוות המיוחד שלנו. יש לי את הזכות לסייע ולהכיר מקרוב אלפי בעלי עסקים מרחבי יש”ע, ולקחת חלק, ולו קטן, במימוש החלומות שלהם. כל בעל עסק מהווה לי השראה אישית.; אני כואבת את כאבם ושמחה בשמחתם, ומאחלת לכולם שפע שגשוג והצלחה.

יצירת קשר

:מענה טלפוני במשרד דפי כתום
ימים א’-ה’, בין השעות 8:30-16:00
בכל זמן אחר ניתן להשאיר הודעה בתא קולי
.ונחזור אליכם בהקדם
 
טלפון: 02-994-3662
פקס: 153-2994-3662
dkatom@dkatom.co.il
x עסקים קופונים TV מאמרים שירותים צור קשר